.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: [email protected]
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Twoje chmurki błyskawicznie dotrą do wszystkich,
którzy dodali Twój profil do listy obserwowanych.

Chmurkami możesz opowiedzieć znajomym co robisz, stworzyć fotoalbum, podzielić się swoją muzyką, pokazać swój ulubiony teledysk, prowadzić pamiętnik...

Regulamin użytkowania JOE.pl

Definicje
 1. JOE.pl - portal internetowy skupiający wiele serwisów rozrywkowych i społecznościowych działające w domenach joe.pl, blog4u.pl, wjo.pl, blogasek.pl, ork.pl, dai.pl oraz ich subdomenach.
 2. Użytkownik - osoba korzystająca z JOE.pl
 3. JOE ID - unikalny login, który służy do logowania się do wszystkich serwisów JOE.pl.
 4. Serwis JOE.pl - są to wszystkie strony, na które użytkownik może się logować przy użyciu swojego JOE ID oraz są to wszystkie strony prowadzone w domenach: JOE.pl, blog4u.pl, blogasek.pl, wjo.pl, ork.pl, j6.pl, dai.pl, val.pl, oraz ich subdomenach.
 5. Administratorzy JOE.pl - są to osoby zarządzające i prowadzące portal.
Zasady korzystania z portalu
 1. Użytkownikiem serwisu może być jedynie osoba pełnoletnia, lub osoba powyżej 15 roku życia, jednak tylko za zgodą opiekuna oraz wyłącznie w jego obecności.
 2. Użytkownicy JOE.pl zobowiązani są do zapoznania się z regulaminem serwisu JOE.pl. Korzystanie z JOE.pl oznacza szczegółowe zapoznanie się oraz akceptację postanowień niniejszego regulaminu, zarówno przez zarejestrowanych jak i nie zarejestrowanych użytkowników serwisu (nieposiadających konta w serwisie).
 3. Podając dane identyfikacyjne w formularzu rejestracyjnym, użytkownik potwierdza ich autentyczność i zgodność ze stanem faktycznym.
 4. Użytkownik ma obowiązek aktualizacji danych identyfikacyjnych zawartych w formularzu rejestracyjnym za każdym razem, gdy się zmienią.
 5. JOE.pl zastrzega sobie prawo do zaprzestania świadczenia wszystkich usług związanych z udostępnianiem stron oraz serwerów należących do JOE.pl bez podania przyczyn.
 6. JOE.pl świadczy usługę polegającą na udostępnianiu infrastruktury teleinformatycznej celem przechowywania plików, co do których użytkownik posiada pełnie praw autorskich - oraz ich dalszego udostępniania.
 7. JOE.pl udostępnia zasoby systemu teleinformatycznego poprzez dostępną przestrzeń hostingową umożliwiając przechowywanie treści przez Użytkowników. JOE.pl nie jest inicjatorem przekazu danych ani nie wybiera odbiorcy przekazu danych, nie wybiera oraz nie modyfikuje informacji zawartych w przekazie danych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204 wraz z późn. zm.).
 8. Użytkownik umieszczający treści za pośrednictwem JOE.pl, oświadcza, iż są one wolne od wad prawnych oraz roszczeń podmiotów trzecich oraz, że przysługują mu wszelkie prawa do umieszczanych treści, włącznie z autorskimi prawami majątkowym obejmującymi prawo do publikowania i rozpowszechniania plików w systemie on-line, w sieci Internet, oraz prawem do wykorzystania wizerunku osoby trzeciej, jak również że prawa te nie są ograniczone w jakikolwiek sposób na rzecz żadnej osoby trzeciej.
 9. Zabrania się umieszczania:
  - treści pornograficzne,
  - treści nawołujące do przemocy,
  - treści nazistowskie, antysemickie, rasistowskie, nawołujące do homofobii czy agresji wobec jakiejkolwiek klasy bądź grupy społecznej,
  - materiały zarażone, zainfekowane bądź zawierające tak zwany „spyware”, które mogą wywoływać niepożądane działania na komputerze osoby trzeciej,
  - materiałów o charakterze reklamowym oraz spamu.
 10. Administratorzy JOE.pl zastrzegają sobie prawo do usuwania plików dodanych na serwer w każdym czasie bez konieczności informowania użytkownika.
 11. Za skutki wszelkich działań użytkownika w JOE.pl odpowiedzialność ponosi wyłącznie użytkownik.
 12. Użytkownik ponosi wszelką odpowiedzialność związaną z poszanowaniem praw autorskich i innych praw związanych z przechowywaniem, rozpowszechnianiem i innymi formami korzystania z danej treści.
 13. Użytkownik zobowiązuje się, że w momencie wystąpienia przez osoby trzecie z roszczeniami w stosunku do administracji JOE.pl z tytułu naruszenia jakichkolwiek ich praw poprzez udostępnione przez użytkownika pliki, użytkownik ten wstąpi do sprawy w miejsce administracji JOE.pl lub przystąpi do sprawy w charakterze interwenienta ubocznego oraz przejmie na siebie w całości koszty ewentualnego postępowania sądowego, koszty zastępstwa procesowego oraz zasądzonych lub ustalonych w drodze ugody odszkodowań wynikłych z dokonanych naruszeń.
 14. Osoby lub instytucje posiadające stosowne prawa autorskie do udostępnionych za pośrednictwem JOE.pl plików winny niezwłocznie skontaktować się z administracją za pośrednictwem adresu zamieszczonego na stronie: http://www.joe.pl/kontakt.html.
 15. W sprawach nieregulowanych przez niniejszy regulamin stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego oraz innych powszechnie obowiązujących aktów prawnych.
 16. JOE.pl nie zwraca kosztów poniesionych przez użytkownika, w celu wykupienia punktów, w przypadku naruszenia przez niego niniejszego regulaminu.
 17. JOE.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzenia lub zmian opłat w serwisie JOE.pl.
 18. Użytkownicy zgadzają się na przetwarzanie oraz na wykorzystywanie przez administratorów JOE.pl podanych w formularzu informacji w celu reklamy, badania rynku oraz zachowań i preferencji użytkowników.
 19. Użytkownik portalu, a nie JOE.pl ponosi pełną odpowiedzialność za każdą działalność prowadzoną przy pomocy konta w serwisie JOE.pl; w tym za udostępnianie plików, rozpowszechnianie treści oraz za przechowywanie plików na koncie serwerowym udostępnianym przez JOE.pl.
 20. JOE.pl nie odpowiada za treść reklam wyświetlanych w portalu.
 21. Użytkownik nie może wykorzystywać żadnych stron w portalu niezgodnie z obowiązującym prawem.
 22. Zamieszczenie przez użytkownika jakichkolwiek materiałów na stronach i serwerach udostępnianych przez portal JOE.pl jest równoznaczne z ich publicznym udostępnieniem.
 23. Użytkownik serwisów blogowych w portalu JOE.pl zobowiązuje się do prezentacji w wybranym przez siebie miejscu na blogu informacji linkującej do strony głównej serwisu blog4u.pl. Domyślna informacja to "powered by blog4u.pl". Może być ona zastąpiona odnośnikiem w postaci: www.blog4u.pl linkującym do strony głównej serwisu blog4u.pl.
 24. Administratorzy JOE.pl zastrzegają sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na stronach portalu.
Administratorzy JOE.pl mają prawo usunąć konto, bloga, lub stronę użytkownika gdy
 1. Konto lub strony założone przez użytkownika są wykorzystywane niezgodnie z obowiązującym prawem.
 2. Konto lub strony założone przez użytkownika nie były używane (aktualizowane) w ciągu ostatnich 2 miesięcy.
 3. Konto lub strony założone przez użytkownika są wykorzystywane w sposób oczywisty głównie do promocji i reklamy innych stron.
 4. Konto lub strony założone przez użytkownika używane są do propagowania treści faszystowskich, szowinistycznych, nawołujących do nienawiści do innych narodów, wiar, przekonań.
 5. Konto, joe ID, treść, lub adresy stron założonych przez użytkownika są w mniemaniu powszechnym uznane za obraźliwe lub niezgodne z dobrymi obyczajami.
 6. W kodzie stron założonych przez użytkownika znajdują się elementy uniemożliwiające poprawne ich działanie.
 7. Informacje podane podczas rejestracji nie są zgodne ze stanem faktycznym.
 8. Użytkownik serwisów blogowych w portalu JOE.pl nie umieścił na swoim blogu informacji [powered by blog4u.pl] linkującej do strony głównej serwisu blog4u.pl.
 9. Blog nie posiada notki.
Regulamin usługi doładuj konto przez SMS:
 1. Portal JOE.pl udostępnia usługę umożliwiającą wykupienie dodatkowych punktów które użytkownik może wymienić na wybrane opcje dodatkowe.
 2. Użytkownik nabywa dodatkowe punkty poprzez wysłanie wiadomości SMS, otrzymuje kod zwrotny, który po wykorzystaniu zostaje wymieniony na punkty.
 3. Ilość nabywanych punktów zależy od ceny SMSa, z której korzysta użytkownik:

  • 1 zł + vat - 10 punktów
  • 2 zł + vat - 20 punktów
  • 3 zł + vat - 30 punktów
  • 5 zł + vat - 55 punktów
  • 9 zł + vat - 120 punktów
 4. Użytkownik ma prawo przeznaczyć wykupione punkty na dowolne opcje dodatkowe.
 5. Ilość punktów wymagana do aktywacji wybranych usług dodatkowych dostępna jest panelu administracyjnym.
 6. Ilość punktów wymagana do aktywacji wybranej usługi może ulec zmianie.
 7. W przypadku usunięcia konta użytkownika, przepadają również wszystkie punkty.
§ Dane osobowe
 1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia UE o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
 2. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
 3. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
 4. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: [email protected]
 5. dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., CashBill S.A, w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
 6. podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
 7. dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
 8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;”
kontakt| reklama| regulamincopyright by JOE.pl 2009